QA Checklist (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Download
gl: Descargar

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: User permissions
gl: Permisos de usuario

en: Logging and errors
gl: Rexistro e erros

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro
