QA Checklist (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Download
he: הורדה

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Backup and Migrate
he: גיבויים ושיחזורים

en: User permissions
he: הרשאות משתמש

en: Logging and errors
he: רישומי יומן ושגיאות

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות
