QA Checklist (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: User settings
hi: सदस्य संचालन निर्देश

en: Account settings
hi: खाता संचालन

en: Recent log messages
hi: हाल के लॉग संदेश
