QA Checklist (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Download
hr: Preuzimanje

en: User settings
hr: Postavke korisnika

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: User permissions
hr: Korisnička dopuštenja

en: Logging and errors
hr: Zapisnik i pogreške

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
