QA Checklist (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Download
oc: Telecargament

en: User settings
oc: Paramètres dels utilizaires

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: User permissions
oc: Dreits de l'utilizaire

en: Logging and errors
oc: Jornalizacion e errors

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal
