QA Checklist (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Download
pl: Pobierz

en: DB Maintenance
pl: Konserwacja DB

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: SEO Checklist
pl: Lista zadań SEO

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: Backup and Migrate
pl: Tworzenie kopii zapasowych i migracja

en: User permissions
pl: Uprawnienia użytkownika

en: Logging and errors
pl: Dziennik i błędy

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika
