QA Checklist (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Download
fa: دانلود

en: User settings
fa: تنظیمات کاربری

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: User permissions
fa: مجوزهای کاربر

en: Logging and errors
fa: سوابق و خطاها

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها
