QA Checklist (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Download
ro: Descarcă

en: DB Maintenance
ro: Întreținere DB

en: User settings
ro: Configurare utilizator

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: User permissions
ro: Permisiunile utilizatorului

en: Logging and errors
ro: Consemnări și erori

en: Recent log messages
ro: Mesaje recente din jurnal
