QA Checklist (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Download
sk: Prevziať

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: Backup and Migrate
sk: Záloha a migrácia

en: User permissions
sk: Používateľské oprávnenia

en: Logging and errors
sk: Zaznamenávanie a chyby

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu
