QA Checklist (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى

en: Backup and Migrate
ug: بېكەتنى زاپاسلاش ۋە كۆچۈش

en: User permissions
ug: ئەزالار ھوقۇق چېكى

en: Logging and errors
ug: بېكەتكە كىرىش ۋە خاتالىق ئۇچۇرلىرى

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
