QA Checklist (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Download
vi: Tải về

en: User settings
vi: Cài đặt người dùng

en: Account settings
vi: Thiết lập tài khoản

en: Backup and Migrate
vi: Sao lưu và Di chuyển dữ liệu

en: User permissions
vi: Quyền của người dùng

en: Logging and errors
vi: Ghi log và báo lỗi

en: Recent log messages
vi: Các thông báo gần đây
