QA Checklist (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Download
id: Unduh

en: User settings
id: Pengaturan pengguna

en: Account settings
id: Pengaturan keanggotaan

en: User permissions
id: Kewenangan pengguna

en: Logging and errors
id: Log dan kesalahan

en: Recent log messages
id: Pesan-pesan log terakhir
