QA Checklist (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Other
lt: Kiti

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Backup and Migrate
lt: Kopijavimas ir Migravimas

en: User permissions
lt: Nario leidimai

en: Logging and errors
lt: Registravimas ir klaidos

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
