QA Checklist (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: DB Maintenance
pt: Manutenção de Banco de Dados

en: User settings
pt: Opções de usuário

en: Other
pt: Outros

en: Account settings
pt: Opções da conta

en: Backup and Migrate
pt: Backup e Migrate

en: User permissions
pt: Permissões de usuários

en: Recent log messages
pt: Mensagens recentes do registro

en: Other checklists
pt: Outras listas de verificação
