QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Password
ca: Contrasenya

en: User
ca: Usuari

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Media
ca: Multimèdia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: About
ca: Detalls

en: Generate
ca: Genera

en: Invalid URL %url.
ca: URL %url no vàlida.
