QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Password
da: Adgangskode

en: User
da: Bruger

en: Client ID
da: Klient ID

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Protocol
da: Protokol

en: Upload file
da: Upload fil

en: About
da: Om

en: Generate
da: Opret

en: Invalid URL %url.
da: Ugyldig URL %url.
