QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: User
el: Χρήστης

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Media
el: Μέσα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: About
el: Περί

en: Invalid URL %url.
el: Μη έγκυρη διεύθυνση URL %url.
