QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Password
es: Contraseña

en: User
es: Usuario

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Session ID
es: ID de sesión

en: Media
es: Multimedia

en: Configuration
es: Configuración

en: Protocol
es: Protocolo

en: Upload file
es: Subir archivo

en: About
es: Acerca de

en: Generate
es: Crear

en: Invalid URL %url.
es: URL %url no válida.
