QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Password
fi: Salasana

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Upload file
fi: Palvelimelle ladattava tiedosto

en: About
fi: Tietoja

en: Generate
fi: Luo

en: Invalid URL %url.
fi: Epäkelpo osoite %url.
