QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: User
hy: Օգտագործող

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
