QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Password
ja: パスワード

en: User
ja: ユーザー

en: Session ID
ja: セッションID

en: Media
ja: メディア

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Protocol
ja: プロトコル

en: Upload file
ja: ファイルのアップロード

en: About
ja: アバウト

en: Generate
ja: 生成する
