QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: User
lt: Narys

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: About
lt: Apie
