QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Password
lv: Parole

en: User
lv: Lietotājs

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: About
lv: Par
