QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: User
nl: Gebruiker

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: About
nl: Over

en: Generate
nl: Genereer

en: Invalid URL %url.
nl: Ongeldige URL %url.
