QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Password
ru: Пароль

en: User
ru: Пользователь

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Session ID
ru: ID сессии

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Protocol
ru: Протокол

en: Upload file
ru: Загрузить файл

en: About
ru: Информация

en: Generate
ru: Создать

en: Invalid URL %url.
ru: Неверный URL %url.
