QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Password
sv: Lösenord

en: User
sv: Användare

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Protocol
sv: Protokoll

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: About
sv: Om

en: Generate
sv: Generera
