QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Password
tr: Parola

en: User
tr: Kullanıcı

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Protocol
tr: İletişim Kuralları

en: Upload file
tr: Dosya yükle

en: About
tr: Hakkında

en: Generate
tr: Oluştur
