QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Password
bg: Парола

en: User
bg: Потребител

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Protocol
bg: Протокол

en: Upload file
bg: Качи файл
