QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Password
cs: Heslo

en: User
cs: Uživatel

en: Media
cs: Média

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Protocol
cs: Protokol

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: About
cs: Popis

en: Generate
cs: Generovat
