QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Password
cy: Cyfrinair

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Session ID
cy: Sesiwn ID

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
