QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Password
fr: Mot de passe

en: User
fr: Utilisateur

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Session ID
fr: Identifiant de session

en: Media
fr: Média

en: Protocol
fr: Protocole

en: Upload file
fr: Transférer le fichier

en: About
fr: À propos

en: Generate
fr: Générer

en: Invalid URL %url.
fr: URL invalide %url.
