QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Password
gl: Contrasinal

en: User
gl: Usuario/a

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: About
gl: Información

en: Generate
gl: Xerar
