QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: User
it: Utente

en: Session ID
it: ID sessione

en: Configuration
it: Configurazione

en: Protocol
it: Protocollo

en: Upload file
it: Caricamento del file

en: About
it: Informazioni

en: Generate
it: Genera
