QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Password
oc: Senhal

en: User
oc: Utilizaire

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: Media
oc: Mèdia

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Protocol
oc: Protocòl

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: About
oc: A prepaus

en: Generate
oc: Generar

en: Invalid URL %url.
oc: URL invalida %url.
