QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Password
pl: Hasło

en: User
pl: Użytkownik

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Protocol
pl: Protokół

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: About
pl: O stronie

en: Generate
pl: Generuj

en: Invalid URL %url.
pl: Błędny URL %url.
