QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Password
pt: Senha

en: User
pt: Usuário

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Session ID
pt: ID da sessão

en: Media
pt: Mídia

en: Configuration
pt: Configurações

en: Protocol
pt: Protocolo

en: Upload file
pt: Enviar arquivo

en: About
pt: Sobre

en: Generate
pt: Gerar

en: Invalid URL %url.
pt: URL inválida: %url.
