QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Password
sk: Heslo

en: User
sk: Používateľ

en: Session ID
sk: ID session

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Protocol
sk: Protokol

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: About
sk: Informácie o

en: Generate
sk: Generovať
