QBank DAM (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Password
uk: Пароль

en: User
uk: Користувач

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Media
uk: Медіа

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Protocol
uk: Протокол

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: About
uk: Про модуль

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Invalid URL %url.
uk: Хибна URL-адреса %url.
