Quickbooks Online API (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: Help
sv: Hjälp

en: Requirements
sv: Krav

en: Missing
sv: Saknas

en: Consumer key
sv: Konsumentnyckel

en: Consumer secret
sv: Konsumenthemlighet
