Quickbooks Online API (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Help
pl: Pomoc

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Missing
pl: Brakujące

en: Consumer key
pl: Klucz konsumenta

en: Connection
pl: Połączenie

en: Connected
pl: Połączony
