Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Download
ast: Baxar

en: Help
ast: Aida

en: Nodes
ast: Noyos
