Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Download
be: Сцягнуць

en: Help
be: Дапамога

en: Nodes
be: Матэрыялы
