Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Download
cs: Stáhnout

en: Help
cs: Nápověda

en: Nodes
cs: Uzly

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Missing
cs: Chybějící
