Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Download
el: Λήψη

en: Help
el: Βοήθεια

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα
