Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Download
fi: Lataa

en: Help
fi: Ohje

en: Nodes
fi: Solmut

en: Tokens
fi: Merkit

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Missing
fi: Puuttuu
