Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Status
hi: अवस्था

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Help
hi: मदद

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Missing
hi: लापता

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
