Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Help
hr: Pomoć

en: Nodes
hr: Unosi

en: Tokens
hr: Tokeni
