Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Download
id: Unduh

en: Help
id: Bantuan

en: Nodes
id: Node

en: Tokens
id: Token

en: Missing
id: Hilang
