Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: Download
ja: ダウンロード

en: Help
ja: ヘルプ

en: Nodes
ja: ノード

en: Tokens
ja: トークン

en: Missing
ja: 喪失

en: Consumer key
ja: コンシューマーキー

en: Consumer secret
ja: コンシューマー秘密キー

en: Access token secret
ja: アクセストークン秘密キー

en: Access token
ja: アクセストークン
