Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Download
ku: داگرتن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Nodes
ku: گرێیەکان
